Supervisie Traject
Energetische Vaardigheden
Wil jij je energetische vaardigheden vergroten, versterken, uitbreiden en een update geven, dan is dit traject geschikt voor je. Of je nu met mensen of dieren werkt, de tools die je leert zijn altijd in te zetten zowel in je persoonlijke leven als in je werkveld met cliënten.
Wil jij casussen inbrengen en aan de hand van jouw casus tips en opbouwende feedback ontvangen?
Dit supervisietraject is gericht op het verbreden en verdiepen van de beroepsontwikkeling en het versterken van het persoonlijk meesterschap en de eigen energetische competenties. Je wilt beter kunnen aanvoelen wat er met je cliënt aan de hand is en je cliënt kunnen begeleiden naar meer bewustzijn in de eigen processen.
Een aantal voorbeelden:
Wat zijn energetische vaardigheden?
De Energetische vaardigheden onderscheid ik in twee hoofd stukken:
De Psycho-Energetische vaardigheid is zittende, verbaal en non-verbale communicatie.
Het merendeel van het Psycho-Energetische werk is onder te verdelen in twee elementen:
Ken je als therapeut/coach het verschil tussen eigen- en vreemde energie van je cliënt? Kun je dit aanvoelen en kun je dit aangevoelde gevoel ook met je denken en weten staven. Hoe kom je hierachter? Welke vragen kun je stellen om helderheid te krijgen.
Vaak is bij de cliënt een heel groot deel een onverwerkt trauma wat op het moment dat de gebeurtenis speelde niet verwerkt kon worden. Hierdoor is de cliënt in een overlevingsmechanisme gestapt. Wanneer we hieraan gaan werken komen we niet alleen het eigen innerlijke gevoel tegen wat verkreukelt is geraakt en in paniek, angst, vertwijfeling of schuldgevoel is gekropen, maar ook woorden en energieën die andere tegen je cliënt hebben gezegd of gevoeld.
Deze laatste categorie energieën zijn ‘niet eigen energieën’ ook al zijn deze energieën soms meer dan b.v. 40 jaar bij iemand. We spreken hier ook niet over entiteiten maar over veelal mentale- en emotionele energie van een ander persoon of andere personen.
Healing Energetische Vaardigheden
Hier wordt bedoeld alles wat we aan de behandeltafel doen. Uiteraard is er ook healing mogelijk op de stoel of tijdens het wandelen. We richten ons in deze 9 dagen op het healingwerk aan de behandeltafel.
Beide delen van de energetische vaardigheden, zowel Pyscho-Energetisch- als Healing ondersteunen elkaar in het ontwikkelen, verfijnen en zuiverder leren waarnemen in de energie van je cliënt. Het ene werk bevrucht het andere werk.
Door jezelf in gespreksvoering zekerder en verfijnder te maken ontwikkel je ook vermogens voor het healing werk. Door jezelf in het healing werk, en dan met name het scannen en communiceren met de energie te bekwamen, leer je verfijnder waarnemen in het energieveld.
Zie ook onder de knop INDRUK voor meer inhoudelijke informatie.
De grootste inhoud van dit supervisie traject zijn de vragen en casussen die jij zelf meeneemt.
Verder zullen we o.a. de volgende vier lagen van onszelf onder de loep nemen:
Wat er nog aanbod komt:
Voorop staat jullie wens en proces. Jullie casussen en vragen. Secondair is het hieronder staande programma.
Studiedag 1 | 2 februari 2023: Persoonlijk gericht = Persoonlijk Meesterschap
Studiedag 2 | 2 maart 2023: Praktijk gericht = Beroepskwaliteit verhogen
Studiedag 3 | 30 maart 2023: Competentie Energetische vaardigheden versterken
Studiedag 4 | 27 april 2023: Competentie Psycho-Energetische vaardigheden versterken
Studiedag 5 | 25 mei 2023: Competentie Energetische communicatievaardigheden versterken
Studiedag 6 | 22 juni 2023: Competentie Psycho-Energetische vaardigheden versterken
Studiedag 7 | 28 september 2023: Competentie Energetische reinigende vaardigheden versterken
Studiedag 8 | 26 oktober 2023: Competentie Psycho-Energetische vaardigheden versterken
Studiedag 9 | 23 november 2023: Competentie Energetische vaardigheden healing versterken
Noor Elffers
Dit Supervisie Traject wordt begeleid door een gediplomeerd docent en ervaringsdeskundige. Noor Elffers heeft reeds 30 jaar onderwijservaring in het basis-, hoger- en beroepsonderwijs en 25 jaar ervaring als psycho-energetisch therapeut docent/trainer/healer.
Haar sterke kanten zijn een liefdevolle veilige omgeving maken waarin jij met vertrouwen je stappen kan zetten. Haar grootste passie is om jou te zien groeien in je eigen kwaliteiten en mogelijkheden. Zij is instaat je potentie en grootste ZIJN te zien en je daarnaar toe te begeleiden wanneer je dat wenst.
Haar kracht als psycho-energetisch therapeut is het helder waarnemen van de energetische structuren die leiden tot blokkades, ziektes, ongemakken die er voor zorgen dat er te weinig stroming en kracht is in de energiehuishouding van de cliënt. Zij kan je meenemen in hoe je dit kan voelen en waarnemen en hoe je dit weer in beweging kunt brengen, zodat het zelf genezend vermogen van de cliënt de rest kan doen. Hierbij is de bewustwording van de cliënt mede een belangrijk element.
De groep
Supervisie wordt in een groep van min. 4 personen en max 8 personen aangeboden. Het traject telt 9 studiedagen. Elke maand een supervisie dag op donderdag van 10.00 – 17.00 uur.
Niveau en gewenste voorkennis
Van deelnemers wordt verwacht dat zij als therapeut, trainer, coach, energetisch therapeut, of als healer werkzaam zijn. Het niveau van de supervisie is HBO. We verwachten eigen inbreng en een actieve houding in de lessen.
Praktische informatie
Bij de prijs inbegrepen:
Donderdagen 10 – 17 uur |